Telefon (10:00 – 22:00): (+48) 605-050-011
Promyk Resort Zobacz na mapie
O Nas

Promyk Resortdowiedz się więcej

Promyk Resort – z myślą o ludziach z klasą

Promyk Resort to miejsce, w którym najważniejszy jest Nasz Gość. Nie jest to zwyczajny ośrodek wypoczynkowy dla każdego – dbamy o to by każdy kto zdecydował się u Nas zamieszkać czuł się jak u siebie w domu – wygodnie i bezpiecznie. Dzięki zamkniętej formie ośrodka, własnej ochronie, klimatycznemu ogrodzeniu Nasi Goście bez obaw mogą pozwolić bawić się swoim dzieciom na terenie Ośrodka jak również pozostawić swoje rzeczy i samochody. Staramy się indywidualnie podejść do każdego kto zjawia się w Naszym Ośrodku, tak by zapewnić mu jak najlepsze warunki do pobytu. Dbamy o szczegóły i detale, które tworzą to „coś” co odróżnia Nas od innych. Ośrodek ma swój styl i klasę i idealnie pasuje do Naszych Gości – niewątpliwie osób z klasą, stylem i niezwykłą osobowością.

Promyk Resort Dźwirzyno powstał w miejscu byłego Ośrodka Wypoczynkowego „Promyk”. Dzięki osobom, które wracały i wspominały chwile spędzone w tym miejscu zrodził się pomysł aby od podstaw stworzyć miejsce, które niegdyś tętniło życiem, ale nadać mu nowy charakter z zachowaniem wspaniałej duszy.

Wyburzono wszystkie zabudowania, a w ich obrysie powstały nowe komfortowe pawilony, 10 luksusowych i przestronnych willi, basen, sauna a na ukończeniu jest restauracja. Promyk Resort prężnie się rozwija, w planach są kolejne inwestycje, które wzbogacą Naszą ofertę oraz przyczynią się do jeszcze lepszego i pełniejszego wypoczynku.

W Naszych pokojach i willach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, tak by każdy kto do Nas przybędzie mógł cieszyć się pełnią przyrody i świeżości. Na terenie Ośrodka dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu. W nowo oddany basenie utrzymujemy temperaturę wody na poziomie min. 27 stopni Celsjusza dzięki czemu kąpiel nawet w chłodniejsze dni lub wieczory jest zawsze przyjemna. Do dyspozycji Jest również sauna otwarta od godziny 18. Wszystkie obiekty – parking, basen, sauna, plac zabaw, są do WYŁĄCZNEJ dyspozycji Naszych Gości.

Stworzyliśmy to miejsce po to by przekazać i podzielić się kawałkiem siebie. Każdy detal tworzony jest z najwyższą starannością tak jak zrobilibyśmy u siebie w domu. Dzielimy się z Wami wszystkim co mamy najlepsze dbając o to by każdy z Was czuł się wyjątkowo i swobodnie – tak jak w domu!